• ANA SAYFA HAKKIMIZDA DENETİM ARAÇLARIMIZ NAKLİYE KALİTE REFERANS İLETİŞİM
 
   
V.I.P Araçlar
Nakliye
Servis Araçları
Özel Araçlar

HAKKIMIZDA

 

1997 yılında tek bir araçla hizmet vermeye başlayan Kumbasar Turizm farklı hizmet anlayışı ile güvenilir ve kaliteli hizmet sunmayı benimsemiş, Kemer golf & country club’le çalışmaya başlayarak turizm sektöründe renkli yıllarına adım atmıştır. Günümüze bakıldığında Papatya ana okulu gibi kaliteli bir okul ve Acıbadem gibi büyük bir firmayı servis flosunda görmek mümkündür.

Kumbasar turizm hizmette sınır ve başarıda son olmadığına inanarak diğer büyük firmalar ve kaliteli okullara taşımacılık ile turizm güzelliklerini yaşatmayı hedef olarak görmekle birlikte şirket politikası haline getirmiştir.

Verileni değerlendirmek istenileni en kısa zamanda yerine getirmek amacı ile uzman kadrosunun yanı sıra son model araçlarıyla hizmet vermektedir.

Geleceğimizin büyükleri olan çocuklarımız okul seyahatleri boyunca serviste geçirdikleri zamanın en verimli bir şekilde değerlendirilmesi servis rehberleri tarafından sağlanmaktadır.

Servis rehberleri,servis rehberliği eğitiminden geçirildikten sonra görevlerine başlatılmaktadırlar.Servis rehberlerinin en az lise ve dengi bir okuldan mezun olması şirketimiz tarafından görev memnuniyeti olarak belirlenmiştir.

Personel taşımacılığında gününü çalışarak geçiren personelin seyahat boyunca rahat ve konforlu ulaşımı için son model araçlar kullanılmakla beraber kaliteli keyifli ve dengeli arkadaşlık ortamları için çalışmalar yapmak personel le sürekli ilişki içerisinde olmak personel taşımacılığı ilkelerimizde ilk sırada yer almaktadır.

Biz taşıdığımız her insanın toplumda bir birey olduğu gerçeğini hiçbir zaman unutmadık.

Şirketimiz ayrıca 2001 yılından buyana nakliye taşımacılığı sektöründe de yer almaktadır. Organize ve planlı çalışarak sizin taşınma ve nakliye esnasındaki tüm ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde yarine getirmeyi ve müşteri memnuniyetini şirket politikası olarak tanımlamaktayız.

 

 

 

Kumbasar Turizm © 2010 | Design by